KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15597073
nr 1559 7073
Hella Pruun. Signerad, daterad 1949, Värmland. Olja på duk, 37x46cm, yttermått inklusive ram: 43x52cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 19:54:28
22/8 12:05:43
100 kr
24/8 20:07:54